آیا ترک سیگار دغدغه شماست؟

اگر شما هم مانند بسیاری دیگر دغدغه ترک سیگار دارید، اما از روش های قدیمی
و سخت نتیجه نگرفتید، اینجا جایی است که با یک روش کاملا جدید و بدون نیاز به تلاش و
تحمل فشار روانی، به شما کمک می کنیم که سیگار را برای همیشه ترک کنید

مشاوره رایگان می خواهم

چطور به شما کمک می کنیم؟

چالش های زیادی برای ترک سیگار وجود داره که همه از آن با خبریم. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که چندین بار اقدام به ترک سیگار کرده اید، حتما می دانید که چه فشار روانی برای شما ایجاد شده است و در نهایت تصمیم گرفتید که از شر فشار روانی خلاص بشوید و دوباره سیگار بکشین. خبر خوب اینه که متخصصین اعصاب و روان به کمک تکنولوژی پیشرفته، روشی را ابداع کرده اند که به شما کمک می کنه بدون تلاش خاص و تحمل فشار روانی و وسوسه، سیگار را ترک کنید. این روش که به TDCS شناخته می شود، بسیار موثر بوده و در کلینیک نیک همراه ارائه می شود. ما به شما کمک می کنیم تا با روش TDCS سیگار را با کمترین هزینه مالی و روانی ترک کنید.

نوروفیدبک

TDCS چیست و چرا باید از آن برای ترک سیگار استفاده کنم؟

TDCS و یا تحریک جریان مستقیم فراجمجه ای، روشی است که جریان مداوم و کم شدت الکتریکی روی جمجمه اعمال میکند. این روش یک روش کاملا غیر تهاجمی و بی خطر است و برای ترک سیگار و سایر اختالالت مانند افسردگی و اضطراب استفاده می شود. تحریک الکتریکی مغز در ناحیه ی قشری پیش پیشانی پشتی جانبی، باعث تاثیر روی ولع سیگار می شود.علاوه بر این تحریک الکتریکی این قسمت باعث کاهش استرس و اضطراب می شود و این خود در کاهش ولع به سیگار اثرگذار است.
هزینه ی زیاد و دسترسی دشوار و همچنین احتمال برگشت و عوارض جانبی داروهای ترک سیگار از معایب روش های سنتی ترک سیگار است. امروزه از روش های نوین به خصوص TDCS و ترکیب آن با رفتار درمانی استفاده می کنند. پژوهش های بسیاری در این زمینه اتفاق افتاده که تاثیرگذاری طولانی مدت این شیوه درمانی را تایید میکند.

مراحل ترک سیگار با TDCS

گام اول: مشخص کردن میزان ولع به مصرف سیگار

در این مرحله ما و شما با همدیگر، موقعیت ها و شرایطی که باعث می شوند تا شما سیگار بکشید را شناسایی و ثبت می کنیم.

گام دوم: آماده سازی برای ترک سیگار

در این مرحله به شما آموزش هایی در زمینه نحوه کارکرد سیستم مغز به شما ارائه میشود. همچنین تاثیرات سیگار و نیکوتین بر روی عملکرد مغز بررسی می شود.

گام سوم: شروع TDCS

در این مرحله در طی 10 جلسه، با استفاده از دستگاه مخصوص TDCS قسمت هایی از مغز که روی مصرف سیگار تاثیر گذار است، تحریک می شود.

گام چهارم: آموزش مهارت های زندگی و فردی

در این گام، شما و مشاور، با هم روی مهارتهای حل مساله، کنترل هیجان و رفتار جراتمندانه کار خواهید کرد.

گام پنجم: مشاوره گروهی

در این مرحله بعد از اینکه همه چیز خوب پیش رفت، جلسات گروهی با مراجعین برگزار می کنیم تا درباره دلایل وسوسه سیگار کشیدن و تجربه های خود گفتگو کنند و با یکدیگر به راه حل مناسبی برسیم.

برای ترک سیگار آماده ای؟ همین حالا با ما تماس بگیر.

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در خصوص ترک سیگار به روش TDCS با شماره زیر تماس بگیرین یا روی دکمه کلیک کنید. برای شرکت در دوره ترک سیگار، لطفا فرم روبرو را پر کنید تا مشاور ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهد.

02128424894

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن

Privacy & Cookies Policy