با مشاوره پیش از ازدواج کیفیت رابطه تان را ارتقاء دهید

تردیدی نیست که هر یک از زوجین برای تصمیم گیری بهتر و شروع یک رابطه برابر نیازمند مشاوره پیش از ازدواج هستند.

اما چرا مشاوره در این مرحله از تصمیم گیری مهم است؟

مهمترین نکته که می توان گفت این است که مشاوره ازدواج، نگاه شما را به تغییراتی که در آینده در زندگی شما رخ خواهد داد، باز می کند و در نتیجه قدرت تصمیم گیری شما برای مسائل پیش رو بسیار بیشتر خواهد شد.

برای دریافت مشاوره ازدواج با ما تماس بگیرید.

مریم عبدالهی
از زندگی لدت ببرید

از زندگی لذت ببرید

با اطمینان تصمیم بگیرید

با اطمینان تصمیم بگیرید

مشاوره بگیرید

مشاوره بگیرید

وقت مشاوره بگیرید

وقت مشاوره رزرو کنید

به مشکل تان فکر کنید

به مشکل تان فکر کنید

به مشکل تان فکر کنید

تست شخصیت شناسی مشاوره پیش از ازدواج؛ قدم اول

در اولین جلسه مشاوره پیش از ازدواج تست های شخصیتی از دو طرف گرفته می شود که با بررسی و سنجش این تست ها، به شباهت ها و تفاوت های شخصیتی که دو طرف دارند پی برده می شود و با توجه به نتیجه آن، توضیحاتی در این راستا به شما عزیزان داده می شود.

سنجش معیارها در مشاوره پیش از ازدواج؛ قدم دوم

در این مرحله سنجش معیارهای ازدواج برای هر کدام از طرفین بررسی می شود (معیارهای خانوادگی، تحصیلی، شغلی، مذهبی، سیاسی و…) این معیارها در انتخاب شما بسیار تعیین کننده و سرنوشت ساز می باشند.

تفاوت هایی که در دنیای زنانه و مردانه وجود دارد و متاسفانه هیچ کدام از دختران و پسران عزیزی که تصمیم به ازدواج دارند با آنها آشنا نیستند توضیح داده می شود. همچنین نقش هایی که هر دختر و پسری بعد از ازدواج به خود می گیرند و وظایف و مسئولیت هایی که به واسطه ازدواج برای هر فرد مشخص می شود توضیح داده می شود.

وقت مشاوره بگیرید
مشاوره بگیرید

مدیریت بحران در مشاوره پیش از ازدواج؛ قدم سوم

آموزش مهارت های زندگی، روش های کنترل و مدیریت خود، آموزش رفتار متقابل و آموزش مدیریت حل بحران در این مرحله به هرکدام از طرفین داده می شود.

گاهی در این مراحل لازم می شود که در ابتدا هر کدام از طرفین جلساتی را به تنهایی مشاوره دریافت کنند و بعد از آن جلسات به صورت دو نفره برگزار خواهد شد.

در قدم چهارم مشاوره پیش از ازدواج

در مرحله آخر با توجه به تفاوت هایی که هر کدام از طرفین در شخصیت شان و در معیارها و ملاک های انتخابی شان وجود دارد و با توجه به شناختی که از وظایف و نقش هایشان در ازدواج بدست آورده اند، می توانند بهترین تصمیم را برای انتخاب خود بگیرند که آیا می توانند زیر یک سقف زندگی خوب و آرامی داشته باشند و یا بهتر است که در انتخاب خود بیشتر فکر کنند.

در این مرحله خود افراد تصمیم نهایی را می گیرند و مشاور تنها در کنار آنهاست و آنها را همراهی می کند.

از زندگی لدت ببرید

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن

Privacy & Cookies Policy