راه های جذب شوهر را بشناسید

چگونه برای همسر خود جذاب باشیم؟

0 ۱,۷۳۴

شروع یک رابطه و ازدواج معمولا یک تجربه شاد و رمانتیک است که همیشه به یادت خواهد ماند. اما به رور زمان شما و شریک زندگی تان هر کدام مشغول کار و فرزندان هستید و زندگی رمانتیک تان یک صندلی عقب تر می نشیند. اگر شما هم بیشتر به یک هم اتاقی تبدیل شده اید و می خواهید آن را تغییر دهید، این مقاله برای شما مناسب است. نیک همراه به شما می گوید چگونه گرمای عشق را دوباره روشن کنید و از همه مهمتر نحوه تحت تاثیر قرار دادن همسرتان و راه های جذب شوهر را بشناسید.

انواع صمیمیت:

قبل از اینکه وارد جزئیات شویم، بگذارید نوع صمیمیت را که هر زوج باید به آن دست پیدا کنند توضیح دهیم. چهار نوع صمیمیت وجود دارد و برای اینکه همسرتان را تحت تأثیر قرار دهید و جرقه را در زندگی خود برگردانید ، باید همه آنها را داشته باشید:

 • صمیمیت فیزیکی: باعث ایجاد میل و تحریک جسمی می شود.
 • صمیمیت عاطفی: باعث ایجاد مراقبت، محبت و اعتماد می شود.
 • صمیمیت ذهنی: باعث ایجاد علاقه، سازگاری و پذیرش می شود.
 • صمیمیت معنوی: باعث احترام، تقدیر و خوشبختی می شود.

راه های جذب همسر

مطمئناً برای حفظ صمیمیت در ازدواج باید تلاش بیشتری کنید تا این روند ادامه یابد.

1. نمای زرق و برق دار خود را نشان دهید:

بهداشت اولیه را حفظ کنید، موهای خود را شانه کنید، بوی خوبی داشته باشید و لباس متناسب بپوشید. خوب لباس پوشیدن همیشه تأثیر مثبت خواهد داشت. لباسی را که همسرتان دوست دارد بپوشید و دندان هایتان را مسواک بزنید. پوشیدن لباس های مناسب و زیبا، نه تنها باعث جذابیت شما می شود بلکه اعتماد به نفس شما را نیز تقویت می کند. به سراغ پدیکور و مانیکور بروید، دست و پا خود را نرم کننده بزنید و صورت خود را آرایش دهید. مقداری پول برای عطر خوب خرج کنید.

2. دانش خود را به روز کنید:

مردان معمولا زنانی را ترجیح می دهند که می دانند در جهان چه می گذرد. یک همسر روشنفکر که می تواند بحث و گفتگو کند و نظر خود را در مورد موضوعات مختلف بیان کند و همسر خود را درگیر مکالمه سالم می کند.

3. مستقل باشید:

به او وابسته نباشید، چه از نظر مالی باشد و چه از خیلی لحاظ. یک زن مستقل قوی مطمئناً جذاب است. وقتی صحبت از پول می شود، آقایان واقعاً اهمیتی نمی دهند که چقدر درآمد کسب می کنید، اما آنها نمی خواهند که شما از نظر مالی کاملا وابسته آنها باشید (البته اکثر آقایان). برای کارهای روزانه خود نیز تا جایی که می توانید خودتان آنها را انجام دهید. وقتی که کارهای خود را خودتان انجام دهید، او وسوسه می شود تا به شما کمک کند.

4. مراقب سلامتی خود باشید:

رژیم تناسب اندام را دنبال کنید. ورزش سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند، استقامت و روحیه شما را بهبود می بخشد. این مزیت را نیز دارد که باعث می شود مورد توجه همسرتان قرار بگیرید. ارزشش را دارد، نه؟

5. پیش بند خود را برای مرد خود بپوشید:

راه قلباکثر مردان از طریق شکم اوست. پخت و پز یک کیفیت قابل تحسین است. شوهر شما وقتی غذای موردعلاقه اش را میپزید، احساس خاصی خواهد کرد. لازم نیست آشپز بزرگی باشید، اما این واقعیت که شما در تلاش برای پخت و پز چیزی، به ویژه برای او، کوشش کرده اید مهم است. همچنین، پخت و پز با هم یک روش عالی برای بهبود مجدد رابطه و از دیگر راه های جذب شوهر است.

6. به علاقه او توجه کنید:

این علاقه می تواند ورزش، اتومبیل، دوچرخه یا فیلم باشد. به آنچه که مردتان دوست دارد علاقه نشان دهید. او قطعاً از شما قدردانی می کند. این باعث می شود که او احساس نزدیکی به شما داشته باشد و یک روش عالی برای گذراندن زمان با کیفیت در کنار هم و از مهمترین راه های جذب شوهر است.

7. عشق خود را ابراز کنید:

عشق خود را هر روز نشان دهید. به او بگویید که چقدر برای او ارزش قائل هستید. به او بگویید که چقدر او را دوست دارید. برای او چیزهای شیرین یا متفاوت انجام دهید، برای مثال روی آینه حمام برایش بنویسید “دوستت دارم”.. از او در زمان های بیماری مراقبت کنید.

8. شبی دو نفره را برنامه ریزی کنید:

یک میز برای دو نفر در یک رستوران فانتزی رزرو کنید یا آن را در خانه برنامه ریزی کنید. فرزندانتان را زود بخوابید. فقط دو نفر را با هم سپری کنید.

9. ابتکار عمل داشته باشید:

نیازی نیست که صبر کنید تا مردتان اولین حرکات را در اتاق خواب انجام دهد. به او اطلاع دهید که به او احتیاج دارید، به او نشان دهید که منتظر فرا رسیدن این لحظات خصوصی هستید.

10. او را سورپرایز کنید:

هر وقت فرصت پیدا کردید ، او را با یک برخورد شیطنت آمیز سورپرایز کنید. وقتی او در حمام یا آشپزخانه است یا وقتی در تلفنش غنیمت است، او را تحریک کنید. وقتی بچه ها در خواب هستند و یا اطرافتان نیستند، یک لباس سکسی را که بدون اطلاع او خریداری کرده اید، بپوشید، با اعمال خود او را برانگیزید. این باعث می شود که وی درخواست بیشتری کند.

11. او را ماساژ دهید:

بعد از یک روز خسته کننده، چه راهی می تواند بهتر برای آرامش همسرتان باشد؟ روغن معطری را روی پشت او بریزید و شروع به ماساژ دادن کنید. شانه هایش را فشار دهید تا او همه چیز را در مورد کار فراموش کند.

لمس کردن باعث می شود بین شما و همسرتان اتفاقات جالبی بیفتد. نیازی نیست که منتظر زمان و مکانی باشید. به سادگی یک لحظه سرقت کنید. و اگر این کار را به روش صحیح انجام دهید، یک ژست ساده مانند بوسه روی گوش او می تواند یک داستان طولانی را دنبال کند.

پیشنهاد می شود مقاله انتظار مردان از زنان در زندگی زناشویی را بخوانید.

راه های جذب شوهر
راه های جذب شوهر

نقاط حساس مردان را بشناسید:

بدانید که چگونه او را لمس کنید. مکان های بسیاری وجود دارد که مردان دوست دارند، انجام دهید تا روحیه پیدا کنند:

 • گوش: پشت گوش او را ببوسید و یا چیزهای شیرین در گوش او زمزمه کنید. کمی از زبان خود استفاده کنید.
 • گردن: در قسمت جلویی یا پشت گردن مرد خود را ببوسید. گردن یک منطقه بسیار حساس است و دارای چندین انتهای عصبی است.
 • کمر: ماساژ پشت و شانه انجام دهید. انجام این کار باعث افزایش گردش خون و آرامش او می شود. پشت کمر او را بین ماساژ ببوسید.
 • پشت سرش: در حالی که به آرامی او را ببوسید، پشت سرش را نوازش دهید.
 • قفسه سینه: با موهای سینه اش بازی کنید.
 • پا: ماساژ پا او را آرام می کند و بوسیدن پا یا گزش انگشت پا او را برانگیخته می کند.
 • قسمت داخلی ران: در حالی که اندام جنسی همسرتان به وضوح تحریک آورترین مکان بدن اوست، در اطراف آن کاوش کنید تا لذت حداکثر شود.

شما باید دارای اعتماد به نفس و جسور باشید تا اولین حرکت را انجام داده و او را با تمایلات جنسی خود تحت تأثیر قرار دهید. و برای همین باید از جذابیت خود مراقبت کنید.

چگونه برای همسر خود جذاب باشید:

در اینجا نکاتی برای جذب شوهر آورده شده است:

خوب بخوابید:

مهم نیست که چقدر آرایش می کنید، اگر خواب کافی نداشته باشید، نمی توانید جذاب به نظر برسید. چهره ای خسته یا چشمان قرمز به نظر جذاب نیست. بنابراین، هر روز هشت ساعت بخوابید.

لبخند بزنید:

وقتی لبخند می زنید، سیگنال هایی ارسال می کنید که باعث افزایش صمیمیت می شود لبخند زدن جذاب است.

مودب باشید:

با او آرام صحبت کنید و به او مودبانه پاسخ دهید. این کار باعث می شود که خلق و خوی آرامی در خانه باشد. اگر فراموش کرد چراغ حمام را خاموش کند یا حوله خیس خود را روی تخت گذاشت، داد نزنید.

با اعتماد به نفس راه بروید:

محکم ایستادن یا قدم های بلند برداشتن، احساس اعتماد به نفس بیشتری می کنید. این چهره شما را نشان می دهد و زن با اعتماد به نفس مردان را به خود جذب می کند. بنابراین، سر خود را به سمت بالا و بدن راست نگه دارید.

ارتباط چشمی خود را حفظ کنید:

وقتی در حال گفتگو با شوهرتان هستید، به چشمانش نگاه کنید. این باعث می شود تا او بفهمد که شما به او گوش می کنید و به گفتگو علاقه دارید.

زنانه باشید:

مردان دوست دارند از همسران خود مراقبت کنند. هر چند وقت یکبار بخش ظریف خود را به نمایش بگذارید یا کمی مطیع باشید. مردان می خواهند با زنانی باشند که به دنبال مشاوره و کمک آنها می گردند.

به او فضای خصوصی بدهید:

فضایی به مرد خود بدهید. شوهر خود را در مورد اینکه الان کجاست یا با چه کسی است، آزار ندهید. اگر او با تلفن حرف می زند یا در حال تماشای مسابقه مورد علاقه خود در تلویزیون است، غر نزنید.

راه هایی برای سکسی بودن در تختخواب:

اگر انتظار دارید رابطه جنسی خوبی داشته باشید، پس باید برای “روابط جنسی” خود سخت تلاش کنید.

لباس زیر زنانه فانتزی بپوشید:

لباس های زیر فانتزی با رنگ های جیغ اغوا کننده همسرتان خاهد بود. لباس هایی بپوشید که متناسب با نوع بدن شما باشد. دارایی های خود را جذاب تر نشان دهید.

جلوی چشمانش لباس خواب بپوشید:

هیچ چیز سکسی برای مرد وجود ندارد که همسر زیبای خود را در حال پوشیدن لباس خواب ببیند. یک پیراهن زنانه سکسی بپوشید و دکمه ها را باز بگذارید و به طور اتفاقی کارهای خود را انجام دهید بدون اینکه خیلی واضح به نظر برسید.

نیازهایتان را به زبان آورید:

به او بگویید که چه انتظاراتی دارید. از انگشت خود برای نوشتن کلمات خیالی بر روی بدن شوهر خود استفاده کنید. با زمزمه کردن چیزهای شیرین در گوشش، او را دیوانه کنید.

روی بدنتان روغن بمالید:

روغن باعث می شود پوست شما صاف و براق به نظر برسد و بوی خوبی بدهد. و این برای یک مرد سکسی است.

شبی رویایی بسازید:

با ایجاد یک محیط صمیمی همراه با موسیقی زیبا و چراغ های کم نور یا شمع های معطر، بهترین حالت را خلق کنید. همچنین می توانید وان را با آب گرم، چند گلبرگ گل رز و دو لیوان نوشیدنی پر کنید. انتظار برای او در وان بیشتر سکسی خواهد بود.

معاشقه را به عاشقانه خود اضافه کنید:

مردان این کار را دوست دارند و آن را مرموز و هیجان انگیز می دانند، حتی اگر سالها با مرد خود ازدواج کرده باشید.

مقدمات داشته باشید:

بعضی اوقات بازی مقدماتی از رابطه جنسی لذت بخش تر است. پیش بینی آنچه در آینده اتفاق می افتد باعث می شود شوهرتان شما را بیشتر بخواهد.

تماشای پورنو با هم:

بله، تماشای پورنو در کنار هم در رختخواب باعث می شود شوهرتان شما را بیشتر بخواهد. دادن شوهر به معالجه بصری او را دیوانه می کند و مزیت اضافه شده این است که می توانید از آن حرکات تقلید کنید.

آهسته بروید:

رابطه جنسی فست فود نیست. به هیچ وجه امکان احساس رضایت از فستیوال وجود ندارد. شما باید از آنچه انجام می دهید لذت ببرید.

مهمترین چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که تحت تأثیر قرار دادن جنسی همسر کاری مبتذل نیست. این پیوند شما را تقویت می کند و اطمینان می دهد که نیازهای جسمی شما و همسرتان به اندازه کافی برآورده می شوید.

گروه مشاوره ازدواج نیک همراه به شدت معتقد است که یک رابطه با محبت و تلاش هر دو طرف است و مسئولیت یا کار یک شریک نیست. ما هیچ عقیده ای که دارای تبعیض جنسیتی باشد را تأیید نمی کنیم.

ایده های شما برای راه های جذب شوهر و تحت تاثیر قرار دادن یک مرد چیست؟ به ما در بخش نظرات اطلاع دهید.

021-28424894

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن

Privacy & Cookies Policy