شیوه های رفتار عاشقانه با همسر

0 ۱,۴۴۲

وقتی برای اولین بار با او ملاقات کردید، حس بسیار عجیبی داشتید. وقتی تصمیم گرفتید به او پیشنهاد ازدواج دهید، دچار استرس بودید و وقتی با او ازدواج کردید، خوشبخت ترین مرد روی زمین بودید! این احساسی است که در زمان عاشق شدن تجربه می کنید. با گذشت زمان، عشق و احترام شما به همسرتان افزایش می یابد اما ممکن است غالباً آن را بیان نکنید. با این حال، عاشقانه ها می تواند از طریق کارهای ساده روزمره ای که با هم انجام می دهید اتفاق افتد. بنابراین، با چیزهای ساده و در عین حال ویژه ای می توانید لحظات عاشقانه ای را در کنار همسرتان سپری کنید. در این مقاله شیوه های رفتار عاشقانه با همسر را گفته ایم.

رفتار عاشقانه با همسر

در اینجا چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید. شاید تعجب کنید که در حال حاضر بیشتر آنها را انجام می دهید. و آنهایی هم که انجام نداده اید را هم اکنون امتحان کنید زیرا هرگز برای عاشقانه بودن دیر نیست.

با او وقت بگذران.

اگر او از شلوغی شما شکایت می کند، با وقت گذراندن با او، متعجبش کنید. این می تواند چند ساعت یا یک روز کامل باشد. این زمان را فقط به او اختصاص دهید، کار خود را به تعویق بیندازید، موبایلتان را خاموش کنید و تنها به او توجه کنید. به چشمانش نگاه کنید، دست او را بگیرید و حرف های عاشقانه بزنید. ساده نیست؟

رفتار عاشقانه با همسر
رفتار عاشقانه با همسر

در مورد احساسات خود صداقت داشته باشید.

همسران بیشتر اعتقاد دارند که “او باید عشق من را احساس کند ، لازم نیست که آن را با صدای بلند بگویم.” در حالی که ممکن است این واقعیت داشته باشد، او می خواهد شما به او اطمینان دهید همانطور که به شما اعتماد دارد. بنابراین، احساسات خود را با او در میان بگذارید، به او بگویید که چگونه حضور او زندگیتان را زیباتر کرده است.

فیلم مورد علاقه اش را تماشا کنید.

بلیط فیلم بازیگر یا ژانر مورد علاقه اش را رزرو کنید. می توانید این را به عنوان یک سورپرایز انجام دهید. اگر می خواهید تماشای فیلم عاشقانه تر شود، در اتاق خواب خود یک سینمای خصوصی برپا کنید، تمام چراغ ها را خاموش کنید و با هم تماشا کنید.

شام مورد علاقه اش را بپزید.

همانطور که او از محل کار به خانه می آید، خسته و نگران تهیه شام ​​است ، با آماده کردن همه چیز، او را شگفت زده کنید. بگذارید او یک حمام آرامش بخش داشته باشد، در حالی که میز را آماده می کنید. برای تقویت جلوه عاشقانه مقداری شمع و گل بگذارید. اما اطمینان حاصل کنید که آشپزخانه را نیز تمیز می کنید.

از او بخواه به روشی که دوست داری لباس بپوشد.

خانم ها دوست دارند لباس های جدید بپوشند و برای همسرشان زیبا ظاهر شوند. با یک لباس جدید او را شگفت زده کنید یا کمد او را جستجو کنید و چیزی را انتخاب کنید تا بپوشد. با اینکار ما مطمئنیم که نمی توانید چشمان خود را از او دور کنید.

در طول روز با او در تماس باش.

این یک روش ساده اما عاشقانه برای ابراز عشق است. می توانید در یک سفر کاری یا در محل کار خود باشید. متن های عاشقانه ارسال کنید و در صورت امکان تماس بگیرید و بگویید که در حال فکر کردن به او هستید.

در ملاء عام به او توجه کن.

حتی اگر به نمایش عمومی عاشقانه ها عادت ندارید، اگر او آن را دوست دارد، آن را امتحان کنید. دستش را هنگام عبور از خیابان بگیرید. مطمئناً لبخند گسترده ای بر چهره او خواهید دید. این حرکات کوچک به عنوان یک عاشقانه در ذهن او ثبت می شود.

او را برای خرید ببر.

آیا شما همیشه بهانه هایی برای جلوگیری از خرید با همسرتان داشته اید؟ خوب، اگر می خواهید او را عاشق تر کنید، او را برای خرید ببرید. ممکن است به ده مغازه برود و چندین لباس را امتحان کند اما توجه کنید و به او کمک کند تا چیزهایی را که دوست دارد بخرد.

یک سفر کوتاه دو نفره برنامه ریزی کن.

اگر همسرتان از مسئولیت های خانوادگی و استرس شغلی ناراحت است، بچه ها را به خانه پدربزرگ و مادربزرگشان بفرستید یا یک پرستار بچه استخدام کنید و او را به مسافرت برسانید. این می تواند سفر به ساحل یا پیک نیک در جنگل باشد، نظم و ترتیب های لازم را تهیه کرده و از آرامش طبیعت لذت ببرید.

او را نوازش کن.

آیا می دانید بغل کردن و نوازش باعث آزاد شدن اکسی توسین می شود؟ این هورمون به کاهش استرس کمک می کند و همچنین فرد را شاد و راضی نگه می دارد. بنابراین، نوازش کردن همسرتان نه تنها باعث ایجاد عاشقانه می شود بلکه هر دو شما را خوشحال می کند.

با او برقص.

اگر هردو عاشق رقصیدن هستید، باهم برقصید. آهنگ مورد علاقه اش را پلی کنید و برقصید. نکته اینجاست که به او نزدیک شوید، به چشمانش بنگرید و حرکات عاشقانه انجام دهید.

رفتار عاشقانه با همسر
رفتار عاشقانه با همسر

یادداشت های عاشقانه را در کیفش بگذار.

تصور کنید همسرتان کیف خود را باز کرده و یادداشتی از شما پیدا می کند. فرقی نمی کند که در آن لحظه کجاست، مطمئناً این لحظه گنج خواهد بود.

نظر او را در مورد صمیمیت جسمی بدانید.

وقتی صحبت از صمیمیت جسمی می شود، معمولاً خانم ها در مورد نیازهایشان باز نیستند. به او احساس راحتی دهید و از او سؤال کنید. این می تواند یک خیال دخترانه مستقیم از یک رمان نیکلاس اسپارکس باشد، اما صادق باشید و آن را تحقق بخشید.

یک لحظه شاد به اشتراک بگذار.

یک زوج که با هم می خندند، در کنار هم می مانند. اگر کمدین مورد علاقه او برنامه دارد، بلیط های نمایش را رزرو کنید. یا می توانید با هم یک فیلم کمدی تماشا کنید. شما ممکن است هر کاری انجام دهید که ارزش خندیدن داشته باشد.

قدردان تلاش های او باش.

همسر شما ستون فقرات خانواده است. او در خانه مراقب همه چیز و حامی مالی شماست. بنابراین، تلاشهای او را ببینید و از او بخاطر کارهایی که انجام می دهد تشکر کنید. کلماتی مانند “متشکرم” یا “نمی دانم بدون تو چه کار کنم”، باعث می شود که او احساس مهم بودن کند.

نامه عشق بنویس.

تمام عشق خود را به کلمات بریزید و نامه عاشق برای او بنویس. نیازی نیست شاعر باشید یا چیزهای فانتزی بنویسید. فقط احساسات صادقانه خود را به کاغذ بیاورید. وقتی آن را بخواند، احساس می کند خوشبخت ترین فرد روی زمین است. برانگیختن چنین احساساتی همان چیزی است که عاشقانه را در یک رابطه زنده نگه می دارد.

گروه مشاوره ازدواج نیک همراه با مشاوره های آنلاین، تلفنی و حضوری نقش بسیار موثری در بهبود روابط زوجین بر عهده دارد.

021-28424894

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن

Privacy & Cookies Policy