شب اول عروسی

توصیه هایی برای رویایی کردن اولین شب عروسی

0 ۲,۵۵۴

هنگامی که تاریخ عروسی خود را مشخص کردید، وقت و تلاش زیادی برای برنامه ریزی این روز بزرگ انجام خواهید داد. از محل برگزاری گرفته تا دکوراسیون، از مراسم تا لباس هایی که می پوشید، از آرایش و مدل موهایتان – چیزهای زیادی وجود دارد که فکر کردن به نتیجه آنها شما را مضطرب خواهد کرد. همه عروس و دامادها برای شب اول عروسی شان هیجان زده هستند.

شب اول عروسی باید یک لحظه ویژه برای عروس و دامادها باشد. باید عاشقانه و صمیمی باشد. عروسی چیز خاصی است و شب عروسی نیز باید خاص باشد. این شبی است که دو نفر با خصوصیات و تجربیات منحصر به فرد خود، زندگی را در یک دنیای کاملا جدید آغاز می کنند. عروس و داماد ممکن است قبل از آن شب در دنیاهای مختلف زندگی کرده اند و حالا می خواهند به همدیگر نزدیک شوند و زندگی مشترکشان را به آغاز کنند.

نکاتی در مورد شب اول عروسی

همه ما از دوستان خود که اخیرا ازدواج کرده اند، چیزهایی در مورد شب اول عروسی شان شنیده ایم. اما مسلما تجربه همه آنها در این شب یکسان نیست. در اینجا 7 مورد وجود دارد که هیچ کس به شما نمی گوید اما می تواید در همان شب اتفاق بیفتد. برخی از نکات مربوط به شب عروسی را بررسی کنید و یادداشت کنید تا برای جادویی ترین شب زندگی خود آماده شوید.

1- ممکن است شبی رویایی را تجربه نکنید.

ما اغلب تمایل داریم که تخیل خود را مطابق آنچه در فیلم ها دیده ایم، بسازیم. اما همانطور که معلوم است  زندگی واقعی ما با فیلم متفاوت است. این امکان وجود دارد که شما نتوانید اولین شب عروسی “ایده آل” را که ممکن است در ذهن خود تصور کنید، تجربه کنید. یا حتی می تواند بهتر از چیزی باشد که تصور کرده اید. شما هرگز نمی دانید.بنابراین، اطمینان حاصل کنید که خود را مطابق با آن آماده کنید.

2- احتمالا گرسنه خواهید بود – گرسنگی همیشه وجود دارد.

99٪ این احتمال وجود دارد که شما و شریک زندگی تان گرسنه شوید. اغلب عروس و دامادهای ایرانی به دلیل استرس و خستگی نمی توانند خوب شام بخورند، حتی خیلی ها ناهار را هم نمی توانند بخورند، بنابراین هر دو نفر گرسنه خواهند بود. از نزدیکان خود بخواهید که  چیزی برایتان در خانه بگذارند.

3- انتظارات زیادی نداشته باشید زیرا هر دو خسته خواهید بود.

احتمالا شما لذت چندانی از مراسم ازدواج نخواهید برد، چون در طول روز خسته شده اید. مهم است که خودتان را کمی آرام کنید و فقط استراحت کنید. انتظارات زیادی نداشته باشید زیرا ناامید خواهید شد.

4- ممکن است رابطه جنسی نداشته باشید.

اولین شب عروسی برای شما و شریک زندگی خود یک تجربه احساسی خواهد بود. این احتمال وجود دارد که حتی رابطه جنسی نداشته باشید. مهم نیست که چه کاری انجام می دهید و چه کاری انجام نمی دهید، تنها باید لذت ببرید. این شب عروسی شماست، آنطور که دوست دارید از آن لذت ببرید.

5- ممکن است احساس ناراحتی کنید – اشکالی ندارد.

در اولین شب عروسی خود، شما در یک اتاق جدید خواهید بود، یک محیط کاملا جدید و همچنین مقررات جدید. ممکن است در این شرایط احساس راحتی نکنید و مهم است که پیش از این در مورد این وضعیت با شریک زندگی خود صحبت کنید.

6- ممکن است تمام شب بیدار بمانید و فقط حرف بزنید

اولین شب عروسی احتمالا آسیب پذیرترین و همچنین صمیمی ترین زمان برای شما و شریک زندگی شما است. اغلب زوج هایی که یکدیگر را خیلی خوب نمی شناسند، در این شب ویژه پیوند می خورند و ارتباط برقرار می کنند. بنابراین، آماده باشید زیرا ممکن است تمام شب صحبت می کنید و نتوانید بخوابید.

7- ممکن است بخوابید

احتمال اینکه شما یا شریک زندگی تان بخواهید بخوابید بسیار زیاد است، زیرا هر دو خسته اید و نیاز به استراحت دارید. اگر شریک زندگی تان خواست بخوابد، اجازه دهید. تحمل کنید و استرس نداشته باشید. شبهای زیادی خواهید داشت و اگر بدن شما نیاز به استراحت داشته باشد اشکالی ندارد.

شب اول عروسی
شب اول عروسی

پیشنهاداتی برای رویایی ساختن اولین شب عروسی

شب اول یک تجربه شیرین در زندگی هر شخصی است. پیش بروید و آن را به یاد ماندنی ترین شب زندگی خود تبدیل کنید. آنچه واقعا در این شب باید انجام دهید این است:

 • آرام باشید و سعی کنید همسر خود را آرام نگه دارید.
 • با شریک زندگی خود صحبت کنید و باعث شوید او نسبت به شما احساس خوبی داشته باشد.
 • از هم تشکر کنید که با یکدیگر ازدواج کرده اند و رویای یکدیگر را تحقق بخشیده اید.
 • به عروس خود کمک کنید تا موها، جواهرات و لباس های خود را عوض کند.
 • با هم دوش بگیرید.
 • پس از اینکه دوش گرفتید، از عطر و ادکلن خوشبو و مورد علاقه همسرتان استفاده می کنید، از دهانشویه استفاده کنید. بوی بد نه تنها شب اول شما را خراب می کند بلکه تمام شب ها را نیز خراب خواهد کرد . (هر شب این کار را انجام دهید)
 • یک لیوان شیر بخورید. با هم میوه بخورید
 • ممکن است خیلی خسته باشید، بنابراین بهتر است دراز بکشید و با یکدیگر صحبت کنید.
 • جوک تعریف کنید و بخندید.
 • به چشمان یکدیگر نگاه کنید.
 • اعتماد به نفس خود را حفظ کنید.
 • در مورد آینده خود صحبت کنید.
 • شما برای همیشه در کنار هم خواهید بود، بنابراین برای رابطه جنسی عجله نکنید.
 • اگر این یک ازدواج عاشقانه است، پس وقت خوابیدن نیست. با همسرتان از عشق بگویید. بهترین استفاده را از شب اول ازدواج خود داشته باشید. دیگر تکرار نخواهد شد.
 • حرکات واقعی عشق را نشان دهید. به هیچ وجه تظاهر نکنید.
 • سرانجام ، رابطه جنسی اجباری نداشته باشید. اگر همسرتان تمایلی ندارد و یا برای آن خسته است، آن را به شب دیگری موکول کنید.
توجه:

اینها نکاتی بود که هیچ کس به شما نخواهد گفت، بنابراین آنها را با دقت به خاطر بسپارید. همچنین با شناختی که از همسرتان دارید، بررسی کنید که چگونه می توانید شب اول عروسی را برای او رویایی تر کنید. خوشا به حال کسانی که عشق را می یابند. آغاز زندگی مشترک مبارک.

گروه مشاوره نیک همراه با مشاوره ازدواج به صورت حضوری، آنلاین و تلفنی سعی در بهبود روابط زوجین داشته است. ترفندهای عاشقی را از ما بیاموزید.

021-28424894

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن

Privacy & Cookies Policy