نشانه های مردان عاشق

10 نشانه مردانی که به همسرشان عشق می ورزند

0 ۳,۰۸۳

عشق پیچیده است. یک مرد می تواند به شما بگوید که دوستتان دارد ولی در واقع هیچ حسی به شما نداشته باشد. عشق، همانطور که زیباست، می تواند ترسناک باشد. اگر مردی که در زندگیتان است در حال نقش بازی کردن باشد، افکار نگران کننده و پریشان در شما ایجاد ترس و ناامنی خواهد کرد. برای اینکه بدانید آیا مردی که ادعا می کند شما را دوست دارد، واقعا عاشق شماست یا نه، به نشانه های مردان عاشق که در ادامه آمده است، توجه کنید:

نشانه های مردان عاشق را بشناسید

هنگامی که فردی را دوست دارید، به راحتی می توانید تشخیص دهید که او هم شما را دوست دارد یا خیر؟ اگر شما عاشق کسی باشید و مطمئن نباشید که احساستان دو طرفه است؛ آنچه را که انجام می دهد را تجزیه و تحلیل کنید و به دنبال علایم و نشانه های یک مرد عاشق باشید. برای تحقیق بیشتر مقاله مردی که شما را دوست ندارد را نیز مطالعه کنید.

نشانه های مردان عاشق
نشانه های مردان عاشق
  • مرد عمل است

آیا معتقدید که همسر شما مردی سنتی است که گمان می‌کند بیان احساسات تنها یک کار زنانه است؟ اگر چنین است نگران نباشید بلکه فقط مدتی در پی نشانه دیگری برای تشخیص عاشقی اش بگردید. این دست مردان ترجیح می دهند به جای اینکه صحبت کنند با زبان بی‌زبانی حرف بزنند و این شما هستید که باید این زبان را رمزگشایی کنید. ممکن است همسر شما «دوستت دارم» را با درست کردن وسایل خانه و کارهای تعمیراتی به شما ابراز کند و یا حمام را بشوید و آشغال‌ها را بیرون ببرد.

این دسته از مردان بیشتر مایلند به جای آنکه بخواهند شما را متوجه حس خودشان کنند،‌ برایتان یک زندگی آرام بسازند و یا در اوج ترافیک دنبال‌تان بیایند تا راحت به خانه بازگردید، این مردان ترجیح می دهند بیشتر کار کنند تا شما در رفاه بیشتری باشید. در واقع این دسته از مردان تمام تلاششان را می‌کنند تا دنیا جای بهتری برای شما باشد و نکته مهم اینکه تمام تلاششان را می‌کنند تا شما از این موضوع بویی نبرید.

  • شما را اول صف می‌گذارد

یک مرد عاشق، برای زندگی‌اش وقت و انرژی می‌گذارد. وی برنامه هایش را از روی برنامه‌های همسرش تنظیم می کند و تمام تلاشش را می‌کند تا از کوچک‌ترین زمان خالی‌اش برای زندگی مشترکش بهره ببرد. شاید با یک دسته‌گل به خانه نیاید اما تمام تلاشش را می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن به خانه بازگردد. او دوست دارد به تنهایی، تنهایی شما را پر کند و اگر به خاطر مشغله‌هایش نتواند از پس این‌کار برآید، از برنامه‌های دیگری که شما در سر‌دارید، برای رسیدن شما به آرامش بهره می برد.

  • از شما کمک می‌گیرد

اگر همسرتان از شما برای انجام کاری کمک می‌خواهد، با دل و جان همراهی‌اش کنید چرا که مردهایی که اهل گفتن دوستت دارم نیستند، چنین مشارکت‌هایی برایشان نماد دوست داشتن است. تمایل آنها به مشارکت در انجام ساده‌ترین کارها به این دلیل است که به شما نشان دهند، در تمام ابعاد زندگی اش، نقش موثری دارید. برای این دسته از مردان کمک خواستن یعنی نشان دادن تمامی احساس. در واقع آنها با این خواسته خود می‌گویند که: «دوست دارم حتی در ساده‌ ترین بخش‌های زندگی همراهم باشی ».

  • باورهایش را بازنگری می‌کند

یک مرد عاشق،‌ نسبت به سایر مردان دارای انعطاف‌پذیری بیشتری است. او قادر است خط و مرزهایش را برای شما جا‌به‌جا کند. در واقع او شما را همین‌طور که هستید می‌پذیرد و به دلیل راضی نگه‌داشتن دیگران، از شما نمی خواهد که تغییر کنید.

  • خودش را تغییر می‌دهد

تغییر کردن کار ساده‌ای نیست؛ بنابراین نباید انتظار داشته باشید که فرد مقابل شما، سریع و آسان ویژگی‌هایی که دوست ندارید را کنار بگذارد. ولی توجه داشته باشید که اگر دوست‌تان داشته باشد، تمام تلاشش را برای تغییر می‌کند. شاید به‌خاطر شما صبورتر شود یا حتی به دلخواه شما لباس بپوشد، اما گمان نکنید این تغییرات یک‌‌شبه رخ خواهد داد. ممکن است او هیچ گاه موفق به تغییر‌دادن خودش نشود اما تلاش وی معنای جمله «دوستت دارم» است.

  • رویاهایش را بدون شما نمی‌سازد

برای یک همسر عاشق، هیچ رؤیایی بدون شما امکان‌پذیر نیست و شما در گوشه گوشه زندگی او جای دارید. او مشتاق است تا در کنار شما یک خانواده کامل داشته باشد. از شنیدن خبر حضور یک بچه در زندگی‌تان، هیجان‌زده می‌شود. برای وی حضور شما در زندگی اش کافی است و حضور دیگران تنها زمانی دارای اهمیت می شود که بتواند به بهتر شدن احساس و زندگی اش کمک کند.

  • راز‌ هایش را برای شما فاش می‌کند

برای یک مرد، پرده برداشتن از رازهایی که سال‌هاست از همه پنهان‌ کرده کار دشواری است. در دنیای مردانه تنها بعد از عشق و اعتماد است که می تواند رازها مطرح شود. اگر این اعتماد ذره‌ای خدشه‌دار شود، دنیای راز‌هایشان باز هم بسته می‌شود و تا ابد پنهان می‌ماند. سعی کنید برایش شنونده خوبی باشید و به او اطمینان دهید که هرگز شخص دیگری از حرف‌هایش باخبر نمی‌شود. اگر همسرتان شما را برای درد دل‌هایش انتخاب کرده‌است، بدانید بیش از هر کسی عاشق شماست. بهتر است در چنین مواقعی نه راهکار به او ارائه دهید و نه با بی‌توجهی‌ دلسردش کنید. تنها کافی است به حرفهایش گوش کنید و به او نشان دهید که با تمام وجود حرف‌هایش را متوجه می شوید.

  • پا به‌ پای‌تان پیش می‌رود

اگر فرد مورد علاقه شما عاشق شما باشد، با تمام وجود بدنبال راضی و خوشحال نگه داشتن شماست. ممکن است او برای یک آخر هفته رمانتیک و پر از گل و هدیه برنامه ریزی نکند، اما شنوای حرف های شما با دل و جان است و شما را تا حل شدن نگرانی‌هایتان همراهی می‌کند و برای او تفاوتی ندارد که شما نگران یک مسئله کاری، خانوادگی یا شخصی هستید. او بدنبال شادی شما است و همیشه در پی راه‌حلی برای از بین ‌بردن دغدغه‌های شما است. او همیشه شما را همراهی می‌کند تا با سختی کمتری مسیر زندگی را طی کنید.

  • شما را همانطور که هستید، می‌پذیرد

هیچ کس نمی‌تواند ادعا کند هیچ ایرادی ندارد. از ظاهر گرفته تا سبک لباس پوشیدن، حرف‌زدن، وضعیت خانوادگی یا حتی خصوصیت‌های اخلاقی، قطعا مواردی در هر فردی وجود دارد که مطابق میل طرف مقابلش نمی باشد. بنابراین نگفتن «دوستت دارم» امری غیرقابل بخشش نیست، چرا که او با گذشتن از ایراد‌های شما یا بخشیدن اشتباهات‌ شما در واقع عشقش را به شما ابراز می‌کند. توجه داشته باشید فردی که عاشق شما باشد، همیشه پشتیبان شما می‌ماند و در شادی و غم، بیماری و سلامت و … برخورد یکسانی با شما خواهد داشت.

  • شما را مقصر مشکلات نمی داند

اگر طرف مقابل شما، شما را عاشقانه دوست داشته باشد، هرگز از شما به‌عنوان حلال مشکلات استفاده نمی‌کند. اگر سوءتفاهم یا تفاوت عقیده‌ای بین شما و اطرافیانش فاصله انداخته باشد، شما را به میان بحران هدایت نمی کند بلکه با درایت خود، مشکلات را حل می‌کند. اگر شما را دوست‌ داشته باشد،‌ در پی ایجاد رابطه ای گرم و مثبت در بین شما و اطرافیانش است و البته مسئولیت ایجاد چنین ارتباطی را به شما محول نمی کند.

اکنون که نشانه های مردان عاشق را می شناسید، فکر می کنید که او را دوست دارد؟ اگر او تنها یکی از این علائم را داشته باشد، کافی نیست. باید چندین نشانه داشته باشد. در این مورد می توانید با یک مشاوره پیش از ازدواج صحبت کنید. گروه مشاوره خانواده و ازدواج نیک همراه با مشاوره های حضوری، آنلاین و تلفنی شما را در این امر یاری خواهد کرد.

021-28424894

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن

Privacy & Cookies Policy